اخبار - آرشیو

اعلام آمادگی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همدان  برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

اعلام آمادگی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همدان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

در یوم الله 22 بهمن، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همدان همگام با سایر اقشار ملت قهرمان و شهید پرور، با شرکت پرشورحداکثری در راهپیمایی 22 بهمن، پیام انقلابی بودن و انقلابی ماندن خود را به دنیا ارسال می کنند.

ادامه مطلب
کارگاه تجاری­ سازی و فروش یافته­ های پژوهشی برگزار شد..

کارگاه تجاری­ سازی و فروش یافته­ های پژوهشی برگزار شد..

"کارگاه تجاری­ سازی و فروش یافته­ های پژوهشی" با مشارکت دانشجویان، اساتید و پژوهشگران دانشگاه توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان همدان در مورخ 20/11/95 از ساعت 8 صبح الی 12 برگزار شد. در کارگاه مذکور مفاهیم خلاقیت و نوآوری؛ کارآفرینی؛ کارآفرینی در ایران؛ دانشگاه کارآفرین، مدل­های تجاری­سازی یافته ­های پژوهشی؛ مزایا و چالش­های تجاری ­سازی نتایج تحقیقات مراکز پژوهشی؛ راه­­ کارهای توسعه فناوری و تجاری­ سازی دستاوردهای پژوهشی و... توسط مدرسان کارگاه مطرح گردید.

ادامه مطلب
کارگاه تجاری سازی و فروش یافته های پژوهشی

کارگاه تجاری سازی و فروش یافته های پژوهشی

احتراما به اطلاع می­ رساند، کارگاه تجاری سازی و فروش یافته های پژوهشی در روز چهارشنبه مورخ 20/11/95 از ساعت 8:30صبح لغایت 11 برگزار می­ شود. مدرس کارگاه در بخش تجاری سازی و فروش آقای دکتر خالقی و در بخش بازاریابی و کارآفرینی آقای دکتر رستمی می­ باشد.

ادامه مطلب
بیست و سومین نشست هم اندیشی روسای محترم مراکز آموزش علمی کاربردی استان در تاریخ 11 بهمن ماه  در محل واحد استانی همدان برگزار گردید.

بیست و سومین نشست هم اندیشی روسای محترم مراکز آموزش علمی کاربردی استان در تاریخ 11 بهمن ماه در محل واحد استانی همدان برگزار گردید.

بیست و سومین نشست هم اندیشی روسای محترم مراکز آموزش علمی کاربردی استان در تاریخ 11 بهمن ماه در محل واحد استانی همدان برگزار گردید.

ادامه مطلب
فراخوان پذیرش مدرس حق التدریس علمی کاربردی برای تدریس دروس تخصصی رشته های علمی-کاربردی

فراخوان پذیرش مدرس حق التدریس علمی کاربردی برای تدریس دروس تخصصی رشته های علمی-کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همدان به منظور شناسائی و تأمین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه­مند جهت تدریس دروس تخصصی در رشته­های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از این رو علاقه ­مندان واجد شرایط می­توانند جهت اطلاع از عناوین رشته­ های تحصیلی مورد نیاز و سایر شرایط شرکت در این فراخوان از تاریخ 95/11/2 تا تاریخ 95/11/8 به یکی از مراکز آموزشی مراجعه نمایند. بدیهی است شرکت در این فراخوان هیچگونه تعهد استخدامی و یا جذب را برای این دانشگاه نخواهد داشت. شرایط عمومی: الف- تابعیت ایرانی. ب- انجام خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت قانونی. ج- عدم محرومیت از تمام یا بعضی از حقوق اجتماعی که مستلزم محرومیت از استخدام دولتی باشد. د- عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل به مناهی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شرافت و شئون شغلی هـ- تقوای دینی و التزام عملی به احکام اسلام. (انجام واجبات پرهیز از محرمات). و- عدم وابستگی به رژیم گذشته، عدم عضویت در ساواک، فراماسونری و احزاب وابسته رژیم گذشته و عدم عضویت در احزاب و سازمانها و فرقه های وابسته به بیگانه و نداشتن سابقه تبلیغ موثر به نفع دولت های بیگانه یا مکاتب ضد اسلامی. ز- تعهد و اعتقاد به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران. تبصره1: اقلیت های دینی رسمی مندرج در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران داوطلب مدرسان علمی کاربردی دانشگاه از بند (هـ ) مستثنی بوده ولی باید عملاً متدین به ادیان خود باشد و به لحاظ جامعه اسلامی در مقام تجاهر به فسق بر نیاید. شرایط اختصاصی مدرسان آموزشی: - دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی ارشد با سه سال تجربه کاری مرتبط در محیط کار و تدریس - دارا بودن شرایط سنی حداقل 28 سال مراحل پذیرش: 1. ثبت درخواست در سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir و دریافت کد رهگیری 2. دریافت فرم تقاضای ثبت نام (کاربرگ شماره 2) از پرتال، تکمیل و تحویل دادن آن به همراه کلیه مستندات لازم به مرکز آموزشی ذیربط 3. واریز وجه ثبت نام به میزان تعیین شده از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سامانه آموزشی دانشگاه تذکر: زمان واریز وجه از طریق سیستم پیامک دانشگاه به متقاضی اعلام می‌گردد. تذکر: بر اساس مصوبه هیأت امناء دانشگاه مبلغ قابل پرداخت جهت بررسی پرونده متقاضیان مدرس آموزشی 700000 (هفتصد هزار) ریال و متقاضیان مدرس تجربی/ خبره 1050000 (یک میلیون و پنجاه هزار) ریال می باشد. 4. شرکت در مصاحبه علمی و عمومی در زمان مقرر اعلام شده تذکر1: بارگذاری تصاویر اسکن شده مدارک مورد نیاز اعلام شده در سامانه برای ثبت درخواست الکترونیکی ضروری است. تذکر2: هرگونه مغایرت اطلاعات وارد شده با مستندات ارسالی منجر به لغو درخواست متقاضی در هر مرحله از بررسی خواهد شد. تذکر3: کلیه متقاضیان می توانند مراحل بررسی پرونده خود را از طریق کد رهگیری پیگیری نمایند. تذکر 4: دعوت به مصاحبه بر اساس ظرفیت استانی و بررسی نتایج آماری و در صورت لزوم منوط به برگزاری آزمون از داوطلبین است.

ادامه مطلب