اخبار - آرشیو

دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکنون وظایف خود را به خوبی انجام داده است
دکتر غلامی در آیین افتتاح ساختمان جدید دانشگاه علمی کاربردی استان همدان:

دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکنون وظایف خود را به خوبی انجام داده است گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان همدان صبح امروز با حضور دکتر غلامی وزیر علوم،تحقیقات وفناوری ودکتر امید ریاست دانشگاه، روسای دانشگاههای استان، نمایندگان همدان در مجلس شورای اسلامی و معاون استاندار، از ساختمان جدید این دانشگاه رونمایی شد. همچنین در این مراسم کلینیک اشتغال وکارآفرینی در دانشگاه علمی کاربردی همدان نیز افتتاح گردید.

ادامه مطلب
افتتاح ساختمان جدید دانشگاه علمی کاربردی استان همدان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
همزمان با سالروز تاسیس دانشگاه علمی کاربردی استان همدان ساختمان جدید این دانشگاه افتتاح شد

افتتاح ساختمان جدید دانشگاه علمی کاربردی استان همدان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان همدان صبح امروز با حضور دکتر غلامی وزیر علوم،تحقیقات وفناوری ودکتر امید ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردیساختمان جدید این دانشگاه افتتاح شد. در این مراسم ضمن بهره برداری از لوح یادبود ،از بخش های مختلف این دانشگاه بازدید شد.

ادامه مطلب
مهارت افزایی وافزایش مهارت در اولویت است
افتتاح کلینیک اشتغال وکارآفرینی در دانشگاه علمی کاربردی همدان با حضور دکتر غلامی

مهارت افزایی وافزایش مهارت در اولویت است

هدف از افتتاح این کلینیک، مشاوره به علاقمندان وجوانان در راستای ایجاد مشاغل مناسب و پایدار براساس علاقه، رشته تحصیلی، نیازهای بازار کار و مهارت های خاصی که هر فرد در وجودش دارد واستعداد یابی با استفاده ازتجارب مشاوران فنی ومتخصص انجام خواهد شد. مدیر روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان همدان گفت:همکاری با پارک علم وفناوری در این زمینه به عنوان یک مرکز تخصصی کار آفرینی وحمایت از کار آفرینان دانشجو از اهمیت خاصی برخوردار است، که در این مرکز انجام شده است. وی افزود این مشاوره ها به صورت رایگان انجام شده و محدودیت سنی هم وجود ندارد وثبت نام برای عموم آزاد است .

ادامه مطلب
رونمایی از ساختمان جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان همدان با حضور وزیر علوم،تحقیقات وفناوری
دانشگاه علمی کاربردی استان همدان میزبان دکتر غلامی

رونمایی از ساختمان جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان همدان با حضور وزیر علوم،تحقیقات وفناوری

همزمان با سالروز تاسیس دانشگاه علمی کاربردی روزپنج شنبه۹۸/۷/۱۸ باحضور دکتر غلامی وزیر علوم ودکتر امید رئیس دانشگاه از ساختمان جدید واحد استان همدان رونمایی خواهد شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان همدان: انجام عملیات مرمت این ساختمان از سال۱۳۹۷ آغاز شده است ودر سال جاری به بهره برداری رسیده است. وی گفت: همزمان با افتتاح ساختمان، رونمایی از ۲۰جلد کتاب مهارت افزا با لوگو اختصاصی دانشگاه جامع علمی کاربردی، افتتاح کلینیک اشتغال وکارآفرینی، نشست خبری دکتر امید با اصحاب رسانه، و نشست روسای دانشگاههای استان و مراکز آموزش علمی کاربردی با وزیر علوم،تحقیقات وفناوری از دیگر برنامه های این روز خواهد بود.

ادامه مطلب